Coca Cola Zero Sugar — 1.25L

As of 2 Oct 2026, Coca Cola Zero Sugar 1.25L is cheapest at IGA at $4.50 ($3.60/1 L) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.50 at IGA (1 Oct); highest: $4.50 — currently $4.50 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.50
Average
$4.50
Highest
$4.50
Lowest ever
$4.50 · Oct '26
Highest ever
$4.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Coca Cola

    Coca ColaCheapest

    Coca Cola Zero Sugar · 1.25L

    $3.60/1L$4.50IGA

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Coca Cola

    Coca ColaCheapest

    Coca Cola Zero Sugar · 1.25L

    $3.60/1L$4.50IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Coca Cola

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Coca Cola Zero Sugar 1.25L cheapest?
IGA has the lowest price at $4.50 ($3.60/1 L).
What is the unit price of Coca Cola Zero Sugar 1.25L?
Priced per 100ml. IGA offers the best value at $0.36/100ml.
What is the lowest price ever for Coca Cola Zero Sugar 1.25L?
The lowest price OpenOrder has recorded for Coca Cola Zero Sugar 1.25L is $4.50 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.50 at IGA.