Youjuice Berry Bliss Smoothie — 350ml

As of 2 Oct 2026, Youjuice Berry Bliss Smoothie 350ml is cheapest at Coles at $5.00 ($14.29/1 L) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.00 at Coles (2 Oct); highest: $5.00 — currently $5.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.00
Average
$5.00
Highest
$5.00
Lowest ever
$5.00 · Oct '26
Highest ever
$5.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Youjuice

    YoujuiceCheapest

    Youjuice Berry Bliss Smoothie · 350ml

    $14.29/1L$5.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Youjuice

    YoujuiceCheapest

    Youjuice Berry Bliss Smoothie · 350ml

    $14.29/1L$5.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Youjuice

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Youjuice Berry Bliss Smoothie 350ml cheapest?
Coles has the lowest price at $5.00 ($14.29/1 L).
What is the unit price of Youjuice Berry Bliss Smoothie 350ml?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $1.43/100ml.
What is the lowest price ever for Youjuice Berry Bliss Smoothie 350ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Youjuice Berry Bliss Smoothie 350ml is $5.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.00 at Coles.