Safcol Salmon Italian Herb & Tomato — 110g

As of 30 Sept 2026, Safcol Salmon Italian Herb & Tomato 110g is cheapest at IGA at $3.65 ($3.32/100 g) in Australia.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $3.65 at IGA (30 Sept); highest: $3.65 — currently $3.65 at IGA. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.65
Average
$3.65
Highest
$3.65
Lowest ever
$3.65 · Sep '26
Highest ever
$3.65 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Safcol

    SafcolCheapest

    Safcol Salmon Italian Herb & Tomato · 110g

    $3.32/100g$3.65IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Safcol

    SafcolCheapest

    Safcol Salmon Italian Herb & Tomato · 110g

    $3.32/100g$3.65IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Safcol

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Safcol Salmon Italian Herb & Tomato 110g cheapest?
IGA has the lowest price at $3.65 ($3.32/100 g).
What is the unit price of Safcol Salmon Italian Herb & Tomato 110g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $3.32/100g.
What is the lowest price ever for Safcol Salmon Italian Herb & Tomato 110g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Safcol Salmon Italian Herb & Tomato 110g is $3.65 at IGA (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $3.65 at IGA.