La Tortilleria Corn Tortillas Standard — 330g
As of 1 Oct 2026, La Tortilleria Corn Tortillas Standard 330g is cheapest at Coles at $9.50 ($2.88/100 g) in Australia.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $6.50 at Coles (1 Oct); highest: $9.50 — currently $9.50 at Coles. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $2.88/100g
- Average
- $2.88/100g
- Highest
- $2.88/100g
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| La Tortilleria | 330g | $9.50 | $2.88/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| La Tortilleria | 220g | $6.50 | $2.95/100g | In stock | 1 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
ColesPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is La Tortilleria Corn Tortillas Standard 330g cheapest?
- Coles has the lowest price at $9.50 ($2.88/100 g).
- What is the unit price of La Tortilleria Corn Tortillas Standard 330g?
- Priced per 100g. Coles offers the best value at $2.88/100g.
- What is the lowest price ever for La Tortilleria Corn Tortillas Standard 330g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for La Tortilleria Corn Tortillas Standard 330g is $6.50 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $9.50 at Coles.

