Jack Link's Original Beef Sticks — 25g
As of 1 Oct 2026, Jack Link's Original Beef Sticks 25g is cheapest at Woolworths at $3.00 ($12.00/100 g) in Australia.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $3.00 at Woolworths (1 Oct); highest: $12.00 — currently $3.00 at Woolworths. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $9.23/100g
- Average
- $11.34/100g
- Highest
- $11.54/100g
4 prices recorded · 3 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jack Link's | 13g x 8 pack | $12.00 | $11.54/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Jack Link's | 25g | $3.00 | $12.00/100g | In stock | 1 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Jack Link's Original Beef Sticks 25g cheapest?
- Woolworths has the lowest price at $3.00 ($12.00/100 g).
- What is the unit price of Jack Link's Original Beef Sticks 25g?
- Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $12.00/100g.
- What is the lowest price ever for Jack Link's Original Beef Sticks 25g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Jack Link's Original Beef Sticks 25g is $3.00 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $3.00 at Woolworths.

