Norco Full Cream Milk — 2L
As of 29 Sept 2026, Norco Full Cream Milk 2L is cheapest at Harris Farm at $5.90 ($2.95/1 L) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $1.70 at Harris Farm (29 Sept); highest: $7.20 — currently $5.90 at Harris Farm. Tracked since May 2026.
Showing prices and history for this variant plus 4 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- $0.20/100ml
- Average
- $0.23/100ml
- Highest
- $0.24/100ml
Harris Farm · 3LNow$0.20/100mlAll-time low
Harris Farm · 2LNow$0.20/100mlAll-time low
Woolworths · 3LNow$0.22/100mlLow
Coles · 2LNow$0.23/100ml
Woolworths · 2LNow$0.23/100mlLow
Woolworths · 500mlNow$0.39/100mlLow
Showing the most tracked lines. Filter by retailer or brand to focus.
210 prices recorded · 10 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Norco | 3L | $6.00 | $0.20/100mlBest | In stock | 29 Sept | |
| Norco | 2L | $4.00 | $0.20/100ml | In stock | 29 Sept | |
| Norco | 3L | $6.45 | $0.22/100ml | In stock | 23 Sept | |
| Norco | 2L | $4.50 | $0.23/100ml | In stock | 23 Sept | |
| Norco | 2L | $4.50 | $0.23/100ml | Out of stock | 22 Sept | |
| Norco | 1L | $2.50 | $0.25/100ml | In stock | 29 Sept | |
| Norco | 2L | $5.05 | $0.25/100ml | In stock | 23 Sept | |
| Norco | 2L | $5.90 | $0.30/100ml | In stock | 29 Sept | |
| Norco | 1L | $3.05 | $0.31/100ml | In stock | 27 Sept | |
| Norco | 500ml | $1.70 | $0.34/100ml | In stock | 29 Sept | |
| Norco | 500ml | $1.95 | $0.39/100ml | In stock | 27 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Aldi
Coles
Harris Farm
Woolworths- 1

NorcoBest
Harris FarmFull Cream Milk · 2L$2.00/1L$4.00
Harris Farm3L$2.00/1L$6.00
Woolworths3L$2.15/1L$6.45
WoolworthsFull Cream Milk · 2L$2.25/1L$4.50
ColesFull Cream Milk · 2L$2.25/1L$4.50
Harris Farm1L$2.50/1L$2.50
AldiFull Cream Milk · 2L$2.53/1L$5.05
Harris FarmFull Cream · 2L$2.95/1L$5.90
Woolworths1L$3.05/1L$3.05
Harris Farm500ml$3.40/1L$1.70
Woolworths500ml$3.90/1L$1.95
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Norco Full Cream Milk 2L cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $5.90 ($2.95/1 L).
- What is the unit price of Norco Full Cream Milk 2L?
- Priced per 100ml. Harris Farm offers the best value at $0.29/100ml.
- What is the lowest price ever for Norco Full Cream Milk 2L?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Norco Full Cream Milk 2L is $1.70 at Harris Farm (29 Sept), since we began tracking in May 2026. The current cheapest price is $5.90 at Harris Farm.

