Nudie Tropical Breakfast Juice — 2L

As of 1 Oct 2026, Nudie Tropical Breakfast Juice 2L is cheapest at IGA at $9.80 ($4.90/1 L) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $9.80 at IGA (1 Oct); highest: $9.80 — currently $9.80 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$9.80
Average
$9.80
Highest
$9.80
Lowest ever
$9.80 · Oct '26
Highest ever
$9.80 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1

    NudieCheapest

    Nudie Tropical Breakfast Juice · 2L

    $4.90/1L$9.80IGA

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1

    NudieCheapest

    Nudie Tropical Breakfast Juice · 2L

    $4.90/1L$9.80IGA
1 brand available
IGA
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Nudie Tropical Breakfast Juice 2L cheapest?
IGA has the lowest price at $9.80 ($4.90/1 L).
What is the unit price of Nudie Tropical Breakfast Juice 2L?
Priced per 100ml. IGA offers the best value at $0.49/100ml.
What is the lowest price ever for Nudie Tropical Breakfast Juice 2L?
The lowest price OpenOrder has recorded for Nudie Tropical Breakfast Juice 2L is $9.80 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $9.80 at IGA.