San Pellegrino Aranciata Rossa Standard — 4 x 330ml
As of 29 Sept 2026, San Pellegrino Aranciata Rossa Standard 4 x 330ml is cheapest at Harris Farm at $8.49 ($6.43/1 L) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $8.49 at Harris Farm (29 Sept); highest: $10.49 — currently $8.49 at Harris Farm. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- $0.64/100ml
- Average
- $0.64/100ml
- Highest
- $0.64/100ml
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| San Pellegrino | 4 x 330ml | $8.49 | $0.64/100mlBest | In stock | 29 Sept | |
| San Pellegrino | 4 x 200ml | $10.49 | $1.31/100ml | In stock | 29 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Harris FarmPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is San Pellegrino Aranciata Rossa Standard 4 x 330ml cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $8.49 ($6.43/1 L).
- What is the unit price of San Pellegrino Aranciata Rossa Standard 4 x 330ml?
- Priced per 100ml. Harris Farm offers the best value at $0.64/100ml.
- What is the lowest price ever for San Pellegrino Aranciata Rossa Standard 4 x 330ml?
- The lowest price OpenOrder has recorded for San Pellegrino Aranciata Rossa Standard 4 x 330ml is $8.49 at Harris Farm (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $8.49 at Harris Farm.

