Fever Tree Lime & Yuzu Soda · AU — 4 x 250ml
As of 2 Oct 2026, Fever Tree Lime & Yuzu Soda · AU 4 x 250ml is cheapest at Coles at $9.95 ($9.95/1 L) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $3.49 at Harris Farm (2 Oct); highest: $9.95 — currently $9.95 at Coles. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 3 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- $0.70/100ml
- Average
- $0.91/100ml
- Highest
- $1.00/100ml
Woolworths · 250ml x 4 packNow$0.70/100mlAll-time low
Harris Farm · 500mlNow$0.70/100ml
Coles · 500mlNow$0.74/100ml
Woolworths · 500mlNow$0.98/100mlLow
Coles · 4 x 250mlNow$1.00/100ml
Harris Farm · StandardNow$1.40/100ml
18 prices recorded · 8 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fever Tree | 250ml x 4 pack | $6.95 | $0.70/100mlBest | In stock | 2 Oct | |
| Fever Tree | 500ml | $3.49 | $0.70/100ml | In stock | 2 Oct | |
| Fever Tree | 500ml | $3.70 | $0.74/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Fever Tree | 500ml | $4.90 | $0.98/100ml | In stock | 2 Oct | |
| Fever Tree | 4 x 250ml | $9.95 | $1.00/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Fever Tree | Standard | $3.49 | $1.40/100ml | In stock | 2 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Coles
Harris Farm
Woolworths- 1

Fever TreeBest
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Fever Tree Lime & Yuzu Soda · AU 4 x 250ml cheapest?
- Coles has the lowest price at $9.95 ($9.95/1 L).
- What is the unit price of Fever Tree Lime & Yuzu Soda · AU 4 x 250ml?
- Priced per 100ml. Coles offers the best value at $0.99/100ml.
- What is the lowest price ever for Fever Tree Lime & Yuzu Soda · AU 4 x 250ml?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Fever Tree Lime & Yuzu Soda · AU 4 x 250ml is $3.49 at Harris Farm (2 Oct), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $9.95 at Coles.

