A+ Hosan Seaweed Snack Original — 4g

As of 2 Oct 2026, A+ Hosan Seaweed Snack Original 4g is cheapest at Coles at $1.00 ($25.00/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $1.00 at Coles (2 Oct); highest: $1.00 — currently $1.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.00
Average
$1.00
Highest
$1.00
Lowest ever
$1.00 · Oct '26
Highest ever
$1.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1A+ Hosan

    A+ HosanCheapest

    A+ Hosan Seaweed Snack Original · 4g

    $25.00/100g$1.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1A+ Hosan

    A+ HosanCheapest

    A+ Hosan Seaweed Snack Original · 4g

    $25.00/100g$1.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1A+ Hosan

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is A+ Hosan Seaweed Snack Original 4g cheapest?
Coles has the lowest price at $1.00 ($25.00/100 g).
What is the unit price of A+ Hosan Seaweed Snack Original 4g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $25.00/100g.
What is the lowest price ever for A+ Hosan Seaweed Snack Original 4g?
The lowest price OpenOrder has recorded for A+ Hosan Seaweed Snack Original 4g is $1.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $1.00 at Coles.

Categories