Yoplait Berry Harvest Yoghurt — 960g

As of 2 Oct 2026, Yoplait Berry Harvest Yoghurt 960g is cheapest at Coles at $7.80 ($0.81/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $7.80 at Coles (1 Oct); highest: $7.80 — currently $7.80 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$7.80
Average
$7.80
Highest
$7.80
Lowest ever
$7.80 · Oct '26
Highest ever
$7.80 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Yoplait

    YoplaitCheapest

    Yoplait Berry Harvest Yoghurt · 960g

    $0.81/100g$7.80Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Yoplait

    YoplaitCheapest

    Yoplait Berry Harvest Yoghurt · 960g

    $0.81/100g$7.80Coles

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Yoplait Berry Harvest Yoghurt 960g cheapest?
Coles has the lowest price at $7.80 ($0.81/100 g).
What is the unit price of Yoplait Berry Harvest Yoghurt 960g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $0.81/100g.
What is the lowest price ever for Yoplait Berry Harvest Yoghurt 960g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Yoplait Berry Harvest Yoghurt 960g is $7.80 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $7.80 at Coles.