Garnier Vitamin C Micellar Water — 400ml
As of 2 Oct 2026, Garnier Vitamin C Micellar Water 400ml is cheapest at Woolworths at $18.00 ($4.50/100 ml) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $18.00 at Woolworths (2 Oct); highest: $18.00 — currently $18.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $18.00
- Average
- $18.00
- Highest
- $18.00
At the average price
8 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 100 ml at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 ml at each item's cheapest store
1 brand available
Coles
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Garnier Vitamin C Micellar Water 400ml cheapest?
- Woolworths has the lowest price at $18.00 ($4.50/100 ml).
- How much does Garnier Vitamin C Micellar Water 400ml cost?
- Prices range from $18.00 to $18.00 across 2 Australian supermarkets. The average price is $18.00.
- What is the unit price of Garnier Vitamin C Micellar Water 400ml?
- Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $4.50/100ml.
- Which supermarkets sell Garnier Vitamin C Micellar Water 400ml?
- Garnier Vitamin C Micellar Water 400ml is available at Woolworths and Coles.
- What is the lowest price ever for Garnier Vitamin C Micellar Water 400ml?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Garnier Vitamin C Micellar Water 400ml is $18.00 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $18.00 at Woolworths.
