Zanetti Grana Padano Cheese — 190g - 210g
As of 2 Oct 2026, Zanetti Grana Padano Cheese 190g - 210g is cheapest at Woolworths at $13.65 ($65.00/1 kg) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $11.90 at Woolworths (2 Oct); highest: $13.65 — currently $13.65 at Woolworths. Tracked since Aug 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $5.95/100g
- Average
- $5.95/100g
- Highest
- $5.95/100g
12 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zanetti | 200g | $11.90 | $5.95/100gBest | In stock | 2 Oct | |
| Zanetti | 190g - 210g | $13.65 | $6.50/100g | In stock | 2 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Zanetti Grana Padano Cheese 190g - 210g cheapest?
- Woolworths has the lowest price at $13.65 ($65.00/1 kg).
- What is the unit price of Zanetti Grana Padano Cheese 190g - 210g?
- Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $6.50/100g.
- What is the lowest price ever for Zanetti Grana Padano Cheese 190g - 210g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Zanetti Grana Padano Cheese 190g - 210g is $11.90 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Aug 2026. The current cheapest price is $13.65 at Woolworths.

