Nestlé Milkybar Chocolate Chokito — 38g

As of 1 Oct 2026, Nestlé Milkybar Chocolate Chokito 38g is cheapest at IGA at $3.30 ($8.68/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time

No price history yet

We log the price each time we check — the graph fills in here once a price changes, so check back soon.

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Nestlé

    NestléCheapest

    Nestlé Milkybar Chocolate Chokito · 38g

    $8.68/100g$3.30IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Nestlé

    NestléCheapest

    Nestlé Milkybar Chocolate Chokito · 38g

    $8.68/100g$3.30IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Nestlé

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Nestlé Milkybar Chocolate Chokito 38g cheapest?
IGA has the lowest price at $3.30 ($8.68/100 g).
What is the unit price of Nestlé Milkybar Chocolate Chokito 38g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $8.68/100g.