Chilli Bullhorn Green — Each
As of 29 Sept 2026, Chilli Bullhorn Green Each is cheapest at Harris Farm at $1.65 ($1.65/1 ea) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $0.66 at Woolworths (16 Sept); highest: $4.00 — currently $1.65 at Harris Farm. Tracked since July 2026.
Showing prices and history for this variant plus 5 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $3.00/100g
- Average
- $6.41/100g
- Highest
- $7.80/100g
IGA · 50gNow$3.00/100gAll-time low
Coles · approx. 22gNow$3.40/100g
Coles · 50gNow$7.80/100g
Woolworths · 50gNow$7.80/100gLow
42 prices recorded · 6 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| — | 50g | $1.50 | $3.00/100g | In stock | 23 Sept | |
| Coles | approx. 22g | $0.75 | $3.40/100gBest | In stock | 22 Sept | |
| Woolworths | 50g | $3.90 | $7.80/100g | In stock | 23 Sept | |
| Coles | 50g | $3.90 | $7.80/100g | In stock | 22 Sept | |
| Woolworths | each | $0.66 | $0.66/1 ea | In stock | 13 Aug | |
| Woolworths | each | $0.68 | $0.68/1 ea | In stock | 23 Sept | |
| — | Each | $1.65 | $1.65/1 ea | In stock | 29 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Coles
Harris Farm
IGA
Woolworths- –

- 1

- 2

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Chilli Bullhorn Green Each cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $1.65 ($1.65/1 ea).
- What is the unit price of Chilli Bullhorn Green Each?
- Priced per 1 ea. Harris Farm offers the best value at $1.65/1 ea.
- What is the lowest price ever for Chilli Bullhorn Green Each?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Chilli Bullhorn Green Each is $0.66 at Woolworths (16 Sept), since we began tracking in July 2026. The current cheapest price is $1.65 at Harris Farm.
