Arnott's Tiny Teddy Chocolate Biscuits — 200g
As of 1 Oct 2026, Arnott's Tiny Teddy Chocolate Biscuits 200g is cheapest at Coles at $5.00 ($2.50/100 g) in Australia.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $3.00 at Woolworths (23 Sept); highest: $5.50 — currently $5.00 at Coles. Tracked since May 2026.
Showing prices and history for this variant plus 3 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $1.50/100g
- Average
- $2.02/100g
- Highest
- $2.50/100g
Woolworths · 8 packNow$1.75/100gLow
Woolworths · 200gNow$2.00/100g
Coles · 200gNow$2.50/100g
Coles · 200gLast seen 22 July$2.00/100g
IGA · 200gLast seen 23 Sept$2.20/100g
16 prices recorded · 10 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arnott's | 8 pack | $3.50 | $1.75/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Arnott's | 200g | $4.00 | $2.00/100g | In stock | 1 Oct | |
| Arnott's | 200g | $5.00 | $2.50/100g | In stock | 1 Oct | |
| Arnott's | 200g | $4.00 | $2.00/100g | In stock | 21 Julyout of date · not compared | |
| Arnott's | 200g | $4.40 | $2.20/100g | In stock | 22 Septout of date · not compared | |
| Arnott's | 8 pack | $5.00 | $2.50/100g | In stock | 7 Mayout of date · not compared | |
| Arnott's | 8 pack | $5.50 | — | In stock | 1 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Coles
IGA
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Arnott's Tiny Teddy Chocolate Biscuits 200g cheapest?
- Coles has the lowest price at $5.00 ($2.50/100 g).
- What is the unit price of Arnott's Tiny Teddy Chocolate Biscuits 200g?
- Priced per 100g. Coles offers the best value at $2.50/100g.
- What is the lowest price ever for Arnott's Tiny Teddy Chocolate Biscuits 200g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Arnott's Tiny Teddy Chocolate Biscuits 200g is $3.00 at Woolworths (23 Sept), since we began tracking in May 2026. The current cheapest price is $5.00 at Coles.


