Magnum Envy Peppermint — 120ml

As of 1 Oct 2026, Magnum Envy Peppermint 120ml is cheapest at IGA at $4.00 ($3.33/100 ml) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.00 at IGA (1 Oct); highest: $4.00 — currently $4.00 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.00
Average
$4.00
Highest
$4.00
Lowest ever
$4.00 · Oct '26
Highest ever
$4.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1

    MagnumCheapest

    Magnum Envy Peppermint · 120ml

    $3.33/100ml$4.00IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1

    MagnumCheapest

    Magnum Envy Peppermint · 120ml

    $3.33/100ml$4.00IGA
1 brand available
IGA
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Magnum Envy Peppermint 120ml cheapest?
IGA has the lowest price at $4.00 ($3.33/100 ml).
What is the unit price of Magnum Envy Peppermint 120ml?
Priced per 100ml. IGA offers the best value at $3.33/100ml.
What is the lowest price ever for Magnum Envy Peppermint 120ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Magnum Envy Peppermint 120ml is $4.00 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.00 at IGA.