Koh Kae BBQ Coated Peanuts — 230g

As of 2 Oct 2026, Koh Kae BBQ Coated Peanuts 230g is cheapest at Woolworths at $5.00 ($21.74/1 kg) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.00 at Coles (2 Oct); highest: $5.00 — currently $5.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.00
Average
$5.00
Highest
$5.00
Lowest ever
$5.00 · Oct '26
Highest ever
$5.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

8 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Koh Kae

    Koh KaeCheapest

    Koh Kae BBQ Coated Peanuts · 230g

    $21.74/1kg$5.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Koh Kae

    Koh KaeCheapest

    Koh Kae BBQ Coated Peanuts · 230g

    $21.74/1kg$5.00Woolworths
1 brand available
ColesWoolworths
  1. 1Koh Kae

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Which store is cheaper?

Frequently asked questions

Where is Koh Kae BBQ Coated Peanuts 230g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $5.00 ($21.74/1 kg).
How much does Koh Kae BBQ Coated Peanuts 230g cost?
Prices range from $5.00 to $5.00 across 2 Australian supermarkets. The average price is $5.00.
What is the unit price of Koh Kae BBQ Coated Peanuts 230g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $2.17/100g.
Which supermarkets sell Koh Kae BBQ Coated Peanuts 230g?
Koh Kae BBQ Coated Peanuts 230g is available at Woolworths and Coles.
What is the lowest price ever for Koh Kae BBQ Coated Peanuts 230g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Koh Kae BBQ Coated Peanuts 230g is $5.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.00 at Woolworths.