Luv A Duck Standard — 1.9kg

As of 2 Oct 2026, Luv A Duck Standard 1.9kg is cheapest at Coles at $17.00 ($8.95/1 kg) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $17.00 at Coles (2 Oct); highest: $17.00 — currently $17.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$17.00
Average
$17.00
Highest
$17.00
Lowest ever
$17.00 · Oct '26
Highest ever
$17.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Luv A Duck

    Luv A DuckCheapest

    1.9kg

    $8.95/1kg$17.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Luv A Duck

    Luv A DuckCheapest

    1.9kg

    $8.95/1kg$17.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Luv A Duck

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Luv A Duck Standard 1.9kg cheapest?
Coles has the lowest price at $17.00 ($8.95/1 kg).
What is the unit price of Luv A Duck Standard 1.9kg?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $0.90/100g.
What is the lowest price ever for Luv A Duck Standard 1.9kg?
The lowest price OpenOrder has recorded for Luv A Duck Standard 1.9kg is $17.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $17.00 at Coles.