Hedys Spinach Parmesan Quiche — 1.1kg

As of 2 Oct 2026, Hedys Spinach Parmesan Quiche 1.1kg is cheapest at Coles at $14.50 ($1.32/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $14.50 at Coles (2 Oct); highest: $14.50 — currently $14.50 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$14.50
Average
$14.50
Highest
$14.50
Lowest ever
$14.50 · Oct '26
Highest ever
$14.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

6 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Hedys

    HedysCheapest

    Hedys Spinach Parmesan Quiche · 1.1kg

    $1.32/100g$14.50Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Hedys

    HedysCheapest

    Hedys Spinach Parmesan Quiche · 1.1kg

    $1.32/100g$14.50Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Hedys

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Hedys Spinach Parmesan Quiche 1.1kg cheapest?
Coles has the lowest price at $14.50 ($1.32/100 g).
What is the unit price of Hedys Spinach Parmesan Quiche 1.1kg?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $1.32/100g.
What is the lowest price ever for Hedys Spinach Parmesan Quiche 1.1kg?
The lowest price OpenOrder has recorded for Hedys Spinach Parmesan Quiche 1.1kg is $14.50 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $14.50 at Coles.

Categories