Wild Tides Lemon & Pepper Tuna — 95g

As of 30 Sept 2026, Wild Tides Lemon & Pepper Tuna 95g is cheapest at Coles at $1.70 ($17.89/1 kg) in Australia.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $1.70 at Coles (30 Sept); highest: $1.70 — currently $1.70 at Coles. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.70
Average
$1.70
Highest
$1.70
Lowest ever
$1.70 · Sep '26
Highest ever
$1.70 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Wild Tides

    Wild TidesCheapest

    Wild Tides Lemon & Pepper Tuna · 95g

    $17.89/1kg$1.70Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Wild Tides

    Wild TidesCheapest

    Wild Tides Lemon & Pepper Tuna · 95g

    $17.89/1kg$1.70Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Wild Tides

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Wild Tides Lemon & Pepper Tuna 95g cheapest?
Coles has the lowest price at $1.70 ($17.89/1 kg).
What is the unit price of Wild Tides Lemon & Pepper Tuna 95g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $1.79/100g.
What is the lowest price ever for Wild Tides Lemon & Pepper Tuna 95g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Wild Tides Lemon & Pepper Tuna 95g is $1.70 at Coles (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $1.70 at Coles.