Remedy Raspberry Lemonade Kombucha — 4 pack
As of 1 Oct 2026, Remedy Raspberry Lemonade Kombucha 4 pack is cheapest at IGA at $11.50 in Australia.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $2.50 at Woolworths (23 Sept); highest: $11.50 — currently $11.50 at IGA. Tracked since July 2026.
Showing prices and history for this variant plus 6 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- $0.48/100ml
- Average
- $0.66/100ml
- Highest
- $0.73/100ml
Woolworths · 1LNow$0.48/100mlAll-time low
Woolworths · 250ml x 4 packNow$0.69/100mlLow
Woolworths · 750mlNow$0.70/100mlLow
Woolworths · 330mlNow$1.30/100ml
Coles · 750mlLast seen 9 Sept$0.70/100ml
Coles · 330mlLast seen 23 Sept$0.89/100ml
Showing the most tracked lines. Filter by retailer or brand to focus.
124 prices recorded · 21 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Remedy | 1L | $5.95 | $0.48/100mlBest | In stock | 1 Oct | |
| Remedy | 250ml x 4 pack | $6.90 | $0.69/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Remedy | 750ml | $5.25 | $0.70/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Remedy | 1L | $8.99 | $0.72/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Remedy | 4 x 250ml | $8.99 | $0.90/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Remedy | 750ml | $7.99 | $1.07/100ml | In stock | 29 Sept | |
| Remedy | 750ml | $8.49 | $1.13/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Remedy | 330ml | $4.30 | $1.30/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Remedy | 330ml | $4.59 | $1.39/100ml | In stock | 1 Oct | |
| Remedy | 330ml | $4.99 | $1.51/100ml | In stock | 29 Sept | |
| Remedy | 330ml | $2.95 | $0.89/100ml | In stock | 23 Septout of date · not compared | |
| Remedy | 250ml | $2.50 | $1.00/100ml | In stock | 23 Septout of date · not compared | |
| Remedy | 4 pack | $11.50 | — | In stock | 1 Oct | |
| Remedy | 750ml | $3.75 | — | In stock | 23 Septout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Coles
Harris Farm
IGA
Woolworths- 1

RemedyBest
WoolworthsOrganic Kombucha Raspberry Lemonade · 1L$4.76/1L$5.95
WoolworthsRaspberry Lemonade · 250ml x 4 pack$6.90/1L$6.90
WoolworthsRaspberry Lemonade · 750ml$7.00/1L$5.25
IGAOrganic Kombucha Raspberry Lemonade · 1L$7.19/1L$8.99
ColesRaspberry Lemonade · 330ml$8.94/1L$2.95Last seen 23 Sept · not compared
Harris FarmRaspberry Lemonade · 4 x 250ml$8.99/1L$8.99
WoolworthsRaspberry Lemonade · 250ml$10.00/1L$2.50Last seen 23 Sept · not compared
Harris FarmRaspberry Lemonade · 750ml$10.65/1L$7.99
WoolworthsRaspberry Lemonade · 330ml$13.03/1L$4.30
Harris FarmRaspberry Lemonade · 330ml$15.12/1L$4.99
ColesRaspberry Lemonade · 750ml$3.75Last seen 23 Sept · not compared
IGARaspberry Lemonade · 4 pack$11.50
IGARaspberry Lemonade · 750ml$1.13/100ml$8.49
IGARaspberry Lemonade · 330ml$1.39/100ml$4.59
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Remedy Raspberry Lemonade Kombucha 4 pack cheapest?
- IGA has the lowest price at $11.50.
- What is the lowest price ever for Remedy Raspberry Lemonade Kombucha 4 pack?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Remedy Raspberry Lemonade Kombucha 4 pack is $2.50 at Woolworths (23 Sept), since we began tracking in July 2026. The current cheapest price is $11.50 at IGA.


