Pura Tone Milk — 2L

As of 30 Sept 2026, Pura Tone Milk 2L is cheapest at Woolworths at $5.00 ($2.50/1 L) in Australia.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $5.00 at Woolworths (30 Sept); highest: $5.00 — currently $5.00 at Woolworths. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.00
Average
$5.00
Highest
$5.00
Lowest ever
$5.00 · Sep '26
Highest ever
$5.00 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Pura

    PuraCheapest

    Pura Tone Milk · 2L

    $2.50/1L$5.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Pura

    PuraCheapest

    Pura Tone Milk · 2L

    $2.50/1L$5.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Pura

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Pura Tone Milk 2L cheapest?
Woolworths has the lowest price at $5.00 ($2.50/1 L).
What is the unit price of Pura Tone Milk 2L?
Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $0.25/100ml.
What is the lowest price ever for Pura Tone Milk 2L?
The lowest price OpenOrder has recorded for Pura Tone Milk 2L is $5.00 at Woolworths (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $5.00 at Woolworths.