Revlon Glazed Almond Lip Gloss — 3.8ml

As of 2 Oct 2026, Revlon Glazed Almond Lip Gloss 3.8ml is cheapest at Coles at $13.50 ($35.53/10 ml) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $13.50 at Coles (2 Oct); highest: $13.50 — currently $13.50 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$13.50
Average
$13.50
Highest
$13.50
Lowest ever
$13.50 · Oct '26
Highest ever
$13.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 10 ml at each item's cheapest store

  1. 1Revlon

    RevlonCheapest

    Revlon Glazed Almond Lip Gloss · 3.8ml

    $35.53/10ml$13.50Coles

Cheapest by product

Ranked per 10 ml at each item's cheapest store

  1. 1Revlon

    RevlonCheapest

    Revlon Glazed Almond Lip Gloss · 3.8ml

    $35.53/10ml$13.50Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Revlon

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Revlon Glazed Almond Lip Gloss 3.8ml cheapest?
Coles has the lowest price at $13.50 ($35.53/10 ml).
What is the unit price of Revlon Glazed Almond Lip Gloss 3.8ml?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $355.30/100ml.
What is the lowest price ever for Revlon Glazed Almond Lip Gloss 3.8ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Revlon Glazed Almond Lip Gloss 3.8ml is $13.50 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $13.50 at Coles.

Categories