Lazzio Luxe Reserve Guatemala — 500g

As of 1 Oct 2026, Lazzio Luxe Reserve Guatemala 500g is cheapest at Aldi at $17.99 ($3.60/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $17.99 at Aldi (1 Oct); highest: $17.99 — currently $17.99 at Aldi. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$17.99
Average
$17.99
Highest
$17.99
Lowest ever
$17.99 · Oct '26
Highest ever
$17.99 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Lazzio

    LazzioCheapest

    Lazzio Luxe Reserve Guatemala · 500g

    $3.60/100g$17.99Aldi

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Lazzio

    LazzioCheapest

    Lazzio Luxe Reserve Guatemala · 500g

    $3.60/100g$17.99Aldi
1 brand available
Aldi
  1. 1Lazzio

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Lazzio Luxe Reserve Guatemala 500g cheapest?
Aldi has the lowest price at $17.99 ($3.60/100 g).
What is the unit price of Lazzio Luxe Reserve Guatemala 500g?
Priced per 100g. Aldi offers the best value at $3.60/100g.
What is the lowest price ever for Lazzio Luxe Reserve Guatemala 500g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Lazzio Luxe Reserve Guatemala 500g is $17.99 at Aldi (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $17.99 at Aldi.