Remedy Blood Orange Sodaly · AU — 330ml

As of 2 Oct 2026, Remedy Blood Orange Sodaly · AU 330ml is cheapest at Coles at $4.30 ($13.03/1 L) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.30 at Coles (2 Oct); highest: $4.30 — currently $4.30 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.30
Average
$4.30
Highest
$4.30
Lowest ever
$4.30 · Oct '26
Highest ever
$4.30 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Remedy

    RemedyCheapest

    Remedy Blood Orange Sodaly · AU · 330ml

    $13.03/1L$4.30Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Remedy

    RemedyCheapest

    Remedy Blood Orange Sodaly · AU · 330ml

    $13.03/1L$4.30Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Remedy

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Remedy Blood Orange Sodaly · AU 330ml cheapest?
Coles has the lowest price at $4.30 ($13.03/1 L).
What is the unit price of Remedy Blood Orange Sodaly · AU 330ml?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $1.30/100ml.
What is the lowest price ever for Remedy Blood Orange Sodaly · AU 330ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Remedy Blood Orange Sodaly · AU 330ml is $4.30 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.30 at Coles.

Categories