Sanitarium Up&go Cereal Banana — 1.5L

As of 29 Sept 2026, Sanitarium Up&go Cereal Banana 1.5L is cheapest at Coles at $6.50 ($4.33/1 L) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $6.50 at Coles (29 Sept); highest: $6.50 — currently $6.50 at Coles. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.50
Average
$6.50
Highest
$6.50
Lowest ever
$6.50 · Sep '26
Highest ever
$6.50 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Sanitarium

    SanitariumCheapest

    Sanitarium Up&go Cereal Banana · 1.5L

    $4.33/1L$6.50Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Sanitarium

    SanitariumCheapest

    Sanitarium Up&go Cereal Banana · 1.5L

    $4.33/1L$6.50Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Sanitarium

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Sanitarium Up&go Cereal Banana 1.5L cheapest?
Coles has the lowest price at $6.50 ($4.33/1 L).
What is the unit price of Sanitarium Up&go Cereal Banana 1.5L?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $0.43/100ml.
What is the lowest price ever for Sanitarium Up&go Cereal Banana 1.5L?
The lowest price OpenOrder has recorded for Sanitarium Up&go Cereal Banana 1.5L is $6.50 at Coles (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $6.50 at Coles.