Double 'D' Sour Bears — 50g

As of 29 Sept 2026, Double 'D' Sour Bears 50g is cheapest at Woolworths at $2.00 ($4.00/100 g) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $2.00 at Woolworths (29 Sept); highest: $2.00 — currently $2.00 at Woolworths. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.00
Average
$2.00
Highest
$2.00
Lowest ever
$2.00 · Sep '26
Highest ever
$2.00 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Double 'D'

    Double 'D'Cheapest

    Double 'D' Sour Bears · 50g

    $4.00/100g$2.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Double 'D'

    Double 'D'Cheapest

    Double 'D' Sour Bears · 50g

    $4.00/100g$2.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Double 'D'

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Double 'D' Sour Bears 50g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $2.00 ($4.00/100 g).
What is the unit price of Double 'D' Sour Bears 50g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $4.00/100g.
What is the lowest price ever for Double 'D' Sour Bears 50g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Double 'D' Sour Bears 50g is $2.00 at Woolworths (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $2.00 at Woolworths.