Maoam Stripes Chews · AU — 140g

As of 2 Oct 2026, Maoam Stripes Chews · AU 140g is cheapest at Woolworths at $4.00 ($2.86/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.00 at Woolworths (2 Oct); highest: $4.00 — currently $4.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.00
Average
$4.00
Highest
$4.00
Lowest ever
$4.00 · Oct '26
Highest ever
$4.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Maoam

    MaoamCheapest

    Maoam Stripes Chews · AU · 140g

    $2.86/100g$4.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Maoam

    MaoamCheapest

    Maoam Stripes Chews · AU · 140g

    $2.86/100g$4.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Maoam

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Maoam Stripes Chews · AU 140g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $4.00 ($2.86/100 g).
What is the unit price of Maoam Stripes Chews · AU 140g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $2.86/100g.
What is the lowest price ever for Maoam Stripes Chews · AU 140g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Maoam Stripes Chews · AU 140g is $4.00 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.00 at Woolworths.