Golden Circle Mango Nectar Fruit Drink — 2L
As of 2 Oct 2026, Golden Circle Mango Nectar Fruit Drink 2L is cheapest at Woolworths at $3.50 ($1.75/1 L) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $3.40 at Woolworths (2 Oct); highest: $3.50 — currently $3.50 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- $0.18/100ml
- Average
- $0.18/100ml
- Highest
- $0.18/100ml
4 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Golden Circle | 2L | $3.50 | $0.18/100mlBest | In stock | 2 Oct | |
| Golden Circle | 1L | $3.40 | $0.34/100ml | In stock | 2 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Golden Circle Mango Nectar Fruit Drink 2L cheapest?
- Woolworths has the lowest price at $3.50 ($1.75/1 L).
- What is the unit price of Golden Circle Mango Nectar Fruit Drink 2L?
- Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $0.17/100ml.
- What is the lowest price ever for Golden Circle Mango Nectar Fruit Drink 2L?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Golden Circle Mango Nectar Fruit Drink 2L is $3.40 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.50 at Woolworths.

