Balconi Cacao Rollino Standard — 222g
As of 2 Oct 2026, Balconi Cacao Rollino Standard 222g is cheapest at Coles at $3.95 ($1.78/100 g) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $3.50 at Woolworths (2 Oct); highest: $3.95 — currently $3.95 at Coles. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $1.78/100g
- Average
- $1.78/100g
- Highest
- $1.78/100g
2 prices recorded · 1 change shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balconi | 222g 6 pack | $3.50 | $0.58/1 eaBest | In stock | 2 Oct | |
| Balconi | 222g | $3.95 | $1.78/100g | In stock | 2 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Coles
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Balconi Cacao Rollino Standard 222g cheapest?
- Coles has the lowest price at $3.95 ($1.78/100 g).
- What is the unit price of Balconi Cacao Rollino Standard 222g?
- Priced per 100g. Coles offers the best value at $1.78/100g.
- What is the lowest price ever for Balconi Cacao Rollino Standard 222g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Balconi Cacao Rollino Standard 222g is $3.50 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.95 at Coles.

