Bonsoy Soy Milk Standard — 6 x 1L
As of 29 Sept 2026, Bonsoy Soy Milk Standard 6 x 1L is cheapest at Harris Farm at $27.00 ($4.50/1 L) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $4.49 at Aldi (23 Sept); highest: $27.00 — currently $27.00 at Harris Farm. Tracked since May 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- $0.45/100ml
- Average
- $0.45/100ml
- Highest
- $0.45/100ml
Aldi · 1LNow$0.45/100mlAll-time low
Coles · 1LNow$0.45/100ml
Harris Farm · 6 x 1LNow$0.45/100ml
Woolworths · 1LNow$0.45/100ml
Harris Farm · 1LNow$0.48/100ml
IGA · 1LNow$0.65/100ml
337 prices recorded · 6 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bonsoy | 1L | $4.49 | $0.45/100mlBest | In stock | 23 Sept | |
| Bonsoy | 6 x 1L | $27.00 | $0.45/100ml | In stock | 29 Sept | |
| Bonsoy | 1L | $4.50 | $0.45/100ml | In stock | 29 Sept | |
| Bonsoy | 1L | $4.50 | $0.45/100ml | In stock | 23 Sept | |
| Bonsoy | 1L | $4.50 | $0.45/100ml | In stock | 7 Sept | |
| Bonsoy | 1L | $4.80 | $0.48/100ml | In stock | 29 Sept | |
| Bonsoy | 1L | $6.45 | $0.65/100ml | In stock | 22 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Aldi
Coles
Harris Farm
IGA
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Bonsoy Soy Milk Standard 6 x 1L cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $27.00 ($4.50/1 L).
- What is the unit price of Bonsoy Soy Milk Standard 6 x 1L?
- Priced per 100ml. Harris Farm offers the best value at $0.45/100ml.
- What is the lowest price ever for Bonsoy Soy Milk Standard 6 x 1L?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Bonsoy Soy Milk Standard 6 x 1L is $4.49 at Aldi (23 Sept), since we began tracking in May 2026. The current cheapest price is $27.00 at Harris Farm.
