Patak's Tandoori Spice Mix — 25g

As of 1 Oct 2026, Patak's Tandoori Spice Mix 25g is cheapest at Woolworths at $3.00 ($12.00/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.00 at Woolworths (1 Oct); highest: $3.00 — currently $3.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.00
Average
$3.00
Highest
$3.00
Lowest ever
$3.00 · Oct '26
Highest ever
$3.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Patak's

    Patak'sCheapest

    Patak's Tandoori Spice Mix · 25g

    $12.00/100g$3.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Patak's

    Patak'sCheapest

    Patak's Tandoori Spice Mix · 25g

    $12.00/100g$3.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Patak's

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Patak's Tandoori Spice Mix 25g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $3.00 ($12.00/100 g).
What is the unit price of Patak's Tandoori Spice Mix 25g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $12.00/100g.
What is the lowest price ever for Patak's Tandoori Spice Mix 25g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Patak's Tandoori Spice Mix 25g is $3.00 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.00 at Woolworths.