Primo Duo Cabanossi & Cheese Cubes — 40g

As of 2 Oct 2026, Primo Duo Cabanossi & Cheese Cubes 40g is cheapest at Coles at $2.70 ($6.75/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $2.70 at Coles (1 Oct); highest: $2.70 — currently $2.70 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.70
Average
$2.70
Highest
$2.70
Lowest ever
$2.70 · Oct '26
Highest ever
$2.70 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Primo

    PrimoCheapest

    Primo Duo Cabanossi & Cheese Cubes · 40g

    $6.75/100g$2.70Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Primo

    PrimoCheapest

    Primo Duo Cabanossi & Cheese Cubes · 40g

    $6.75/100g$2.70Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Primo

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Primo Duo Cabanossi & Cheese Cubes 40g cheapest?
Coles has the lowest price at $2.70 ($6.75/100 g).
What is the unit price of Primo Duo Cabanossi & Cheese Cubes 40g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $6.75/100g.
What is the lowest price ever for Primo Duo Cabanossi & Cheese Cubes 40g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Primo Duo Cabanossi & Cheese Cubes 40g is $2.70 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $2.70 at Coles.