Sirena Lemon & Pepper Tuna — 95g

As of 2 Oct 2026, Sirena Lemon & Pepper Tuna 95g is cheapest at Coles at $2.95 ($31.05/1 kg) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $2.95 at Coles (2 Oct); highest: $2.95 — currently $2.95 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.95
Average
$2.95
Highest
$2.95
Lowest ever
$2.95 · Oct '26
Highest ever
$2.95 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

15 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Sirena

    SirenaCheapest

    Sirena Lemon & Pepper Tuna · 95g

    $31.05/1kg$2.95Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Sirena

    SirenaCheapest

    Sirena Lemon & Pepper Tuna · 95g

    $31.05/1kg$2.95Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Sirena

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Sirena Lemon & Pepper Tuna 95g cheapest?
Coles has the lowest price at $2.95 ($31.05/1 kg).
What is the unit price of Sirena Lemon & Pepper Tuna 95g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $3.10/100g.
What is the lowest price ever for Sirena Lemon & Pepper Tuna 95g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Sirena Lemon & Pepper Tuna 95g is $2.95 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $2.95 at Coles.

Categories