Rokeby Dutch Chocolate Protein Smoothie — 425ml

As of 1 Oct 2026, Rokeby Dutch Chocolate Protein Smoothie 425ml is cheapest at IGA at $5.45 ($1.28/100 ml) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.50 at Woolworths (13 June); highest: $5.80 — currently $5.45 at IGA. Tracked since May 2026.

Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.

Price History

Price per 100ml over time
Lowest
$0.82/100ml
Average
$0.96/100ml
Highest
$1.18/100ml
Lowest ever
$0.82/100ml · Jun '26
Highest ever
$1.37/100ml · Sep '26
Trend
Up 6%
9% below average

83 prices recorded · 11 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

ColesIn stock
1 Oct
$3.70$0.87/100mlBest
Rokeby · 425ml
WoolworthsIn stock
1 Oct
$5.00$1.18/100ml
Rokeby · 425ml
IGAIn stock
1 Oct
$5.45$1.28/100ml
Rokeby · 425ml
Harris FarmIn stock
1 Oct
$5.80$1.37/100ml
Rokeby · 425ml
WoolworthsIn stock
Last seen 11 Mayout of date · not compared
$4.65$1.09/100ml
Rokeby · 425ml
ColesIn stock
Last seen 11 Mayout of date · not compared
$4.70$1.11/100ml
Rokeby · 425ml

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Which store is cheaper?

Frequently asked questions

Where is Rokeby Dutch Chocolate Protein Smoothie 425ml cheapest?
IGA has the lowest price at $5.45 ($1.28/100 ml).
What is the unit price of Rokeby Dutch Chocolate Protein Smoothie 425ml?
Priced per 100ml. IGA offers the best value at $1.28/100ml.
What is the lowest price ever for Rokeby Dutch Chocolate Protein Smoothie 425ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Rokeby Dutch Chocolate Protein Smoothie 425ml is $3.50 at Woolworths (13 June), since we began tracking in May 2026. The current cheapest price is $5.45 at IGA.