Coles Foaming Handwash Lime & Mint — 1L

As of 2 Oct 2026, Coles Foaming Handwash Lime & Mint 1L is cheapest at Coles at $3.65 ($0.37/100 ml) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.65 at Coles (2 Oct); highest: $3.65 — currently $3.65 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.65
Average
$3.65
Highest
$3.65
Lowest ever
$3.65 · Oct '26
Highest ever
$3.65 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

7 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Coles

    ColesCheapest

    Coles Foaming Handwash Lime & Mint · 1L

    $0.37/100ml$3.65Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Coles

    ColesCheapest

    Coles Foaming Handwash Lime & Mint · 1L

    $0.37/100ml$3.65Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Coles

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Coles Foaming Handwash Lime & Mint 1L cheapest?
Coles has the lowest price at $3.65 ($0.37/100 ml).
What is the unit price of Coles Foaming Handwash Lime & Mint 1L?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $0.37/100ml.
What is the lowest price ever for Coles Foaming Handwash Lime & Mint 1L?
The lowest price OpenOrder has recorded for Coles Foaming Handwash Lime & Mint 1L is $3.65 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.65 at Coles.

Categories