Coles Asia Rice Wine Vinegar — 340ml

As of 2 Oct 2026, Coles Asia Rice Wine Vinegar 340ml is cheapest at Coles at $3.00 ($0.88/100 ml) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.00 at Coles (2 Oct); highest: $3.00 — currently $3.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.00
Average
$3.00
Highest
$3.00
Lowest ever
$3.00 · Oct '26
Highest ever
$3.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Coles Asia

    Coles AsiaCheapest

    Coles Asia Rice Wine Vinegar · 340ml

    $0.88/100ml$3.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Coles Asia

    Coles AsiaCheapest

    Coles Asia Rice Wine Vinegar · 340ml

    $0.88/100ml$3.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Coles Asia

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Coles Asia Rice Wine Vinegar 340ml cheapest?
Coles has the lowest price at $3.00 ($0.88/100 ml).
What is the unit price of Coles Asia Rice Wine Vinegar 340ml?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $0.88/100ml.
What is the lowest price ever for Coles Asia Rice Wine Vinegar 340ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Coles Asia Rice Wine Vinegar 340ml is $3.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.00 at Coles.