Nudie Apple Mango & Orange Juice — 2L

As of 2 Oct 2026, Nudie Apple Mango & Orange Juice 2L is cheapest at Coles at $9.80 ($4.90/1 L) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $9.80 at Coles (2 Oct); highest: $9.80 — currently $9.80 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$9.80
Average
$9.80
Highest
$9.80
Lowest ever
$9.80 · Oct '26
Highest ever
$9.80 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Nudie

    NudieCheapest

    Nudie Apple Mango & Orange Juice · 2L

    $4.90/1L$9.80Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Nudie

    NudieCheapest

    Nudie Apple Mango & Orange Juice · 2L

    $4.90/1L$9.80Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Nudie

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Nudie Apple Mango & Orange Juice 2L cheapest?
Coles has the lowest price at $9.80 ($4.90/1 L).
What is the unit price of Nudie Apple Mango & Orange Juice 2L?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $0.49/100ml.
What is the lowest price ever for Nudie Apple Mango & Orange Juice 2L?
The lowest price OpenOrder has recorded for Nudie Apple Mango & Orange Juice 2L is $9.80 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $9.80 at Coles.

Categories