Bruemar Marinated Pork Roast — 0.6kg

As of 29 Sept 2026, Bruemar Marinated Pork Roast 0.6kg is cheapest at Aldi at $12.99 ($21.65/1 kg) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $12.99 at Aldi (29 Sept); highest: $12.99 — currently $12.99 at Aldi. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$12.99
Average
$12.99
Highest
$12.99
Lowest ever
$12.99 · Sep '26
Highest ever
$12.99 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Bruemar

    BruemarCheapest

    Bruemar Marinated Pork Roast · 0.6kg

    $21.65/1kg$12.99Aldi

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Bruemar

    BruemarCheapest

    Bruemar Marinated Pork Roast · 0.6kg

    $21.65/1kg$12.99Aldi
1 brand available
Aldi
  1. 1Bruemar

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Bruemar Marinated Pork Roast 0.6kg cheapest?
Aldi has the lowest price at $12.99 ($21.65/1 kg).
What is the unit price of Bruemar Marinated Pork Roast 0.6kg?
Priced per 100g. Aldi offers the best value at $2.17/100g.
What is the lowest price ever for Bruemar Marinated Pork Roast 0.6kg?
The lowest price OpenOrder has recorded for Bruemar Marinated Pork Roast 0.6kg is $12.99 at Aldi (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $12.99 at Aldi.