Rokeby Banana Honey Cinnamon Protein Smoothie Banana, & — 425ml
As of 29 Sept 2026, Rokeby Banana Honey Cinnamon Protein Smoothie Banana, & 425ml is cheapest at Harris Farm at $5.80 ($13.65/1 L) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $3.50 at Woolworths (14 June); highest: $5.80 — currently $5.80 at Harris Farm. Tracked since May 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- $0.82/100ml
- Average
- $0.96/100ml
- Highest
- $1.18/100ml
66 prices recorded · 11 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rokeby | 425ml | $3.50 | $0.82/100ml | In stock | 14 June | |
| Rokeby | 425ml | $3.70 | $0.87/100mlBest | In stock | 23 Sept | |
| Rokeby | 425ml | $4.70 | $1.11/100ml | In stock | 11 May | |
| Rokeby | 425ml | $5.00 | $1.18/100ml | In stock | 23 Sept | |
| Rokeby | 425ml | $5.45 | $1.28/100ml | In stock | 22 Sept | |
| Rokeby | 425ml | $5.80 | $1.37/100ml | In stock | 29 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Coles
Harris Farm
IGA
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Rokeby Banana Honey Cinnamon Protein Smoothie Banana, & 425ml cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $5.80 ($13.65/1 L).
- What is the unit price of Rokeby Banana Honey Cinnamon Protein Smoothie Banana, & 425ml?
- Priced per 100ml. Harris Farm offers the best value at $1.36/100ml.
- What is the lowest price ever for Rokeby Banana Honey Cinnamon Protein Smoothie Banana, & 425ml?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Rokeby Banana Honey Cinnamon Protein Smoothie Banana, & 425ml is $3.50 at Woolworths (14 June), since we began tracking in May 2026. The current cheapest price is $5.80 at Harris Farm.

