True Fruit Apple & Strawberry Strips — 120g
As of 1 Oct 2026, True Fruit Apple & Strawberry Strips 120g is cheapest at Coles at $5.50 ($4.58/100 g) in Australia.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $5.50 at Woolworths (1 Oct); highest: $5.50 — currently $5.50 at Coles. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $5.50
- Average
- $5.50
- Highest
- $5.50
At the average price
4 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| True Fruit | 120g | $5.50 | $4.58/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| True Fruit | 120g | $5.50 | $4.58/100g | In stock | 1 Oct |
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
Coles
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is True Fruit Apple & Strawberry Strips 120g cheapest?
- Coles has the lowest price at $5.50 ($4.58/100 g).
- How much does True Fruit Apple & Strawberry Strips 120g cost?
- Prices range from $5.50 to $5.50 across 2 Australian supermarkets. The average price is $5.50.
- What is the unit price of True Fruit Apple & Strawberry Strips 120g?
- Priced per 100g. Coles offers the best value at $4.58/100g.
- Which supermarkets sell True Fruit Apple & Strawberry Strips 120g?
- True Fruit Apple & Strawberry Strips 120g is available at Coles and Woolworths.
- What is the lowest price ever for True Fruit Apple & Strawberry Strips 120g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for True Fruit Apple & Strawberry Strips 120g is $5.50 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.50 at Coles.
