Helga's Mini White Standard — 335g

As of 30 Sept 2026, Helga's Mini White Standard 335g is cheapest at Coles at $4.20 ($1.25/100 g) in Australia.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $4.20 at Coles (30 Sept); highest: $4.20 — currently $4.20 at Coles. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.20
Average
$4.20
Highest
$4.20
Lowest ever
$4.20 · Sep '26
Highest ever
$4.20 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Helga's

    Helga'sCheapest

    Helga's Mini White Standard · 335g

    $1.25/100g$4.20Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Helga's

    Helga'sCheapest

    Helga's Mini White Standard · 335g

    $1.25/100g$4.20Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Helga's

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Helga's Mini White Standard 335g cheapest?
Coles has the lowest price at $4.20 ($1.25/100 g).
What is the unit price of Helga's Mini White Standard 335g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $1.25/100g.
What is the lowest price ever for Helga's Mini White Standard 335g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Helga's Mini White Standard 335g is $4.20 at Coles (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $4.20 at Coles.