Choc Anzac Cookies — 250g

As of 1 Oct 2026, Choc Anzac Cookies 250g is cheapest at IGA at $8.95 ($3.58/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $8.95 at IGA (1 Oct); highest: $8.95 — currently $8.95 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$8.95
Average
$8.95
Highest
$8.95
Lowest ever
$8.95 · Oct '26
Highest ever
$8.95 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    Choc Anzac CookiesCheapest

    250g

    $3.58/100g$8.95IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    Choc Anzac CookiesCheapest

    250g

    $3.58/100g$8.95IGA
1 brand available
IGA
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Choc Anzac Cookies 250g cheapest?
IGA has the lowest price at $8.95 ($3.58/100 g).
What is the unit price of Choc Anzac Cookies 250g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $3.58/100g.
What is the lowest price ever for Choc Anzac Cookies 250g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Choc Anzac Cookies 250g is $8.95 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $8.95 at IGA.

Categories