Chobani Strawberry — 900g

As of 1 Oct 2026, Chobani Strawberry 900g is cheapest at IGA at $10.85 ($1.21/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $10.85 at IGA (1 Oct); highest: $10.85 — currently $10.85 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$10.85
Average
$10.85
Highest
$10.85
Lowest ever
$10.85 · Oct '26
Highest ever
$10.85 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    ChobaniCheapest

    Chobani Strawberry · 900g

    $1.21/100g$10.85IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    ChobaniCheapest

    Chobani Strawberry · 900g

    $1.21/100g$10.85IGA
1 brand available
IGA
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Chobani Strawberry 900g cheapest?
IGA has the lowest price at $10.85 ($1.21/100 g).
What is the unit price of Chobani Strawberry 900g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $1.21/100g.
What is the lowest price ever for Chobani Strawberry 900g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Chobani Strawberry 900g is $10.85 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $10.85 at IGA.