Glico Strawberry Biscuit Sticks — 39g

As of 1 Oct 2026, Glico Strawberry Biscuit Sticks 39g is cheapest at Woolworths at $2.20 ($5.64/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $2.20 at Woolworths (1 Oct); highest: $2.20 — currently $2.20 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.20
Average
$2.20
Highest
$2.20
Lowest ever
$2.20 · Oct '26
Highest ever
$2.20 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Glico

    GlicoCheapest

    Glico Strawberry Biscuit Sticks · 39g

    $5.64/100g$2.20Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Glico

    GlicoCheapest

    Glico Strawberry Biscuit Sticks · 39g

    $5.64/100g$2.20Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Glico

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Glico Strawberry Biscuit Sticks 39g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $2.20 ($5.64/100 g).
What is the unit price of Glico Strawberry Biscuit Sticks 39g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $5.64/100g.
What is the lowest price ever for Glico Strawberry Biscuit Sticks 39g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Glico Strawberry Biscuit Sticks 39g is $2.20 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $2.20 at Woolworths.