Meredith Dairy Marinated Goat Cheese — 2kg
As of 29 Sept 2026, Meredith Dairy Marinated Goat Cheese 2kg is cheapest at Harris Farm at $64.99 ($32.49/1 kg) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $4.99 at Harris Farm (29 Sept); highest: $64.99 — currently $64.99 at Harris Farm. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 3 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $3.25/100g
- Average
- $4.03/100g
- Highest
- $4.31/100g
Harris Farm · 2kgNow$3.25/100gAll-time low
Harris Farm · 550gNow$3.64/100g
IGA · 320gNow$3.90/100g
Harris Farm · 320gNow$4.06/100g
Woolworths · 320gNow$4.31/100g
Harris Farm · 100gNow$4.99/100g
11 prices recorded · 6 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Meredith Dairy | 2kg | $64.99 | $3.25/100gBest | In stock | 29 Sept | |
| Meredith Dairy | 550g | $19.99 | $3.64/100g | In stock | 29 Sept | |
| Meredith Dairy | 320g | $12.49 | $3.90/100g | In stock | 28 Sept | |
| Meredith Dairy | 320g | $12.99 | $4.06/100g | In stock | 29 Sept | |
| Meredith Dairy | 320g | $13.80 | $4.31/100g | In stock | 26 Sept | |
| Meredith Dairy | 100g | $4.99 | $4.99/100g | In stock | 29 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Harris Farm
IGA
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Meredith Dairy Marinated Goat Cheese 2kg cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $64.99 ($32.49/1 kg).
- What is the unit price of Meredith Dairy Marinated Goat Cheese 2kg?
- Priced per 100g. Harris Farm offers the best value at $3.25/100g.
- What is the lowest price ever for Meredith Dairy Marinated Goat Cheese 2kg?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Meredith Dairy Marinated Goat Cheese 2kg is $4.99 at Harris Farm (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $64.99 at Harris Farm.


