Ayam Thai Red Curry Paste — 195g
As of 29 Sept 2026, Ayam Thai Red Curry Paste 195g is cheapest at Harris Farm at $2.99 ($15.33/1 kg) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $2.99 at Harris Farm (29 Sept); highest: $4.35 — currently $2.99 at Harris Farm. Tracked since June 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $1.53/100g
- Average
- $2.02/100g
- Highest
- $2.05/100g
13 prices recorded · 5 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ayam | 195g | $2.99 | $1.53/100gBest | In stock | 29 Sept | |
| Ayam | 195g | $4.00 | $2.05/100g | In stock | 23 Sept | |
| Ayam | 195g | $4.00 | $2.05/100g | In stock | 14 June | |
| Ayam | 195g | $4.35 | $2.23/100g | In stock | 22 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Harris Farm
IGA
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Ayam Thai Red Curry Paste 195g cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $2.99 ($15.33/1 kg).
- What is the unit price of Ayam Thai Red Curry Paste 195g?
- Priced per 100g. Harris Farm offers the best value at $1.53/100g.
- What is the lowest price ever for Ayam Thai Red Curry Paste 195g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Ayam Thai Red Curry Paste 195g is $2.99 at Harris Farm (29 Sept), since we began tracking in June 2026. The current cheapest price is $2.99 at Harris Farm.

