Lo Bros Tropical Crush Kombucha — 330ml

As of 2 Oct 2026, Lo Bros Tropical Crush Kombucha 330ml is cheapest at Coles at $4.30 ($13.03/1 L) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.85 at Coles (23 Sept); highest: $7.70 — currently $4.30 at Coles. Tracked since July 2026.

Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.

Price History

Price per 100ml over time
Lowest
$0.51/100ml
Average
$0.84/100ml
Highest
$1.30/100ml
Lowest ever
$0.51/100ml · Sep '26
Highest ever
$1.30/100ml · Oct '26
Trend
Up 27%
55% above average

47 prices recorded · 4 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Lo Bros

    Lo BrosCheapest

    Lo Bros Tropical Crush Kombucha · 330ml

    $13.03/1L$4.30Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Lo Bros

    Lo BrosCheapest

    Lo Bros Tropical Crush Kombucha · 330ml

    $13.03/1L$4.30Coles

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Lo Bros Tropical Crush Kombucha 330ml cheapest?
Coles has the lowest price at $4.30 ($13.03/1 L).
What is the unit price of Lo Bros Tropical Crush Kombucha 330ml?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $1.30/100ml.
What is the lowest price ever for Lo Bros Tropical Crush Kombucha 330ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Lo Bros Tropical Crush Kombucha 330ml is $3.85 at Coles (23 Sept), since we began tracking in July 2026. The current cheapest price is $4.30 at Coles.

Categories