Sara Lee French Vanilla Cheesecake — 320g

As of 1 Oct 2026, Sara Lee French Vanilla Cheesecake 320g is cheapest at IGA at $9.90 ($3.09/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $9.90 at IGA (1 Oct); highest: $9.90 — currently $9.90 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$9.90
Average
$9.90
Highest
$9.90
Lowest ever
$9.90 · Oct '26
Highest ever
$9.90 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Sara Lee

    Sara LeeCheapest

    Sara Lee French Vanilla Cheesecake · 320g

    $3.09/100g$9.90IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Sara Lee

    Sara LeeCheapest

    Sara Lee French Vanilla Cheesecake · 320g

    $3.09/100g$9.90IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Sara Lee

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Sara Lee French Vanilla Cheesecake 320g cheapest?
IGA has the lowest price at $9.90 ($3.09/100 g).
What is the unit price of Sara Lee French Vanilla Cheesecake 320g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $3.09/100g.
What is the lowest price ever for Sara Lee French Vanilla Cheesecake 320g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Sara Lee French Vanilla Cheesecake 320g is $9.90 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $9.90 at IGA.